atp single Clay China China F2 (Anning) sets 1 2 3 4 5
02:30
2nd round
Rigele Te  
Steven Diez [3]  
02:30
2nd round
Mats Rosenkranz  
Nitin Kumar Sinha [q]  
05:20
2nd round
Yan Bai [4]  
Ryota Tanuma  
05:30
2nd round
Bruno Mardones [q]  
Kuan-Yi Lee [6]  
atp single Hard Egypt Egypt F1 (Sharm sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Yannick Jankovits [3]  
Omar Salman [WC]  
08:00
1st round
Julien Dubail  
Sora Fukuda [6]  
08:00
1st round
Roberto Marcora  
Louis Chaix [q]  
08:10
1st round
Simone Roncalli [q]  
Vladyslav Manafov [8]  
09:40
1st round
Gabor Borsos [q]  
Neil Pauffley  
09:40
1st round
Youssef Hossam [1]  
Daniil Zarichanskyy [q]  
09:40
1st round
Leny Mitjana  
Moez Echargui  
11:10
1st round
Romain Barbosa  
Jose Fco. Vidal Azorin [WC]  
11:10
1st round
Jules Okala [7]  
Anis Ghorbel  
11:10
1st round
Artem Dubrivnyy [q]  
Artem Smirnov [q]  
12:40
1st round
David Poljak  
Mate Valkusz [q]  
12:40
1st round
Marek Gengel  
Gianni Mina  
atp single I. hard France France F2 (Bressuire) sets 1 2 3 4 5
10:30
1st round
David Guez [1]  
Romain Bauvy [q]  
10:30
1st round
Erik Crepaldi  
Laurent Rochette  
10:30
2nd round
Hugo Voljacques [q]  
Juan Pablo Ficovich [6]  
10:30
1st round
Ugo Humbert [5]  
Maxime Tchoutakian [q]  
15:30
1st round
Gregoire Barrere  
Antoine Cornut-Chauvinc [WC]  
17:00
1st round
Gregoire Jacq  
Remi Boutillier  
atp single I. hard Germany Koblenz Challenger sets 1 2 3 4 5
11:20
1st round
Karim-Mohamed Maamoun  
Christopher Heyman [q]  
12:40
1st round
Joris De Loore [q]  
Sergiy Stakhovsky [ALT]  
13:00
1st round
Edan Leshem  
Dmitry Popko  
14:30
1st round
Hubert Hurkacz  
Attila Balazs  
15:00
1st round
Tomislav Brkic  
Mats Moraing [WC]  
16:20
1st round
Oscar Otte [4]  
Alexey Vatutin  
18:00
1st round
Nicola Kuhn  
Mikael Ymer [q]  
atp single Clay Spain Spain F1 (Manacor sets 1 2 3 4 5
09:00
2nd round
Marc Fornell-Mestres  
Claudio Fortuna  
09:00
2nd round
Germain Gigounon  
Alexander Ritschard [q]  
09:00
2nd round
Mikhail Korovin  
Yunseong Chung  
09:00
2nd round
Luca Giacomini  
Daniel Gimeno-Traver [3]  
atp single Clay Tunisia Tunisia F2 (Hammamet) sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Nicolo Turchetti  
Tomislav Jotovski  
08:00
1st round
Darko Bojanovic [q]  
Luca Gelhardt  
08:00
1st round
Shunsuke Wakita [q]  
Jordi Samper-Montana [6]  
08:10
1st round
Andres Fernandez Canovas [q]  
Javier Barranco Cosano  
09:40
1st round
Vladimir Polyakov  
Andre Gaspar Murta [q]  
09:40
1st round
Stefano Baldoni [q]  
Alberto Romero De Avila Senise [q]  
09:40
1st round
Yan Bondarevskiy [q]  
Lamine Ouahab  
09:40
1st round
Aziz Ouakaa [WC]  
Sergio Gutierrez-Ferrol [3]  
11:10
1st round
Marco Bortolotti [5]  
Mohamed Ali Bellalouna [WC]  
11:10
1st round
Jeremy Jahn [1]  
Julian Ocleppo  
11:10
1st round
Stefan Dragovic [WC]  
Harrison Lombe [q]  
atp single Hard Turkey Turkey F2 (Antalya) sets 1 2 3 4 5
07:30
1st round
Antoine Escoffier [4]  
Mate Delic  
07:30
1st round
Kimmer Coppejans [1]  
Mubarak Shannan Zayid [WC]  
07:30
1st round
Denys Klok [q]  
Ryan James Storrie  
07:30
1st round
Zizou Bergs [q]  
Altug Celikbilek [8]  
07:40
1st round
Jakob Sude [q]  
Timur Kiuamov [q]  
09:00
1st round
Patrik Rikl [q]  
Jonathan Kanar  
09:10
1st round
Marc Sieber [7]  
Lloyd Glasspool  
09:10
1st round
Naoki Takeda [q]  
Nik Razborsek [q]  
09:10
1st round
Benjamin Lock  
Gianluigi Quinzi [2]  
09:10
1st round
Manuel Guinard [q]  
Kento Tagashira [WC]  
atp single Clay USA USA F4 (Sunrise) sets 1 2 3 4 5
15:00
1st round
Gonzalo Escobar [3]  
Felipe Mantilla  
15:00
1st round
Javier Marti [1]  
Or Ram-Harel [q]  
15:00
1st round
Juan Manuel Benitez Chavarriaga  
Louis Wessels  
15:00
1st round
Genaro Alberto Olivieri  
Marcelo Tomas Barrios Vera  
16:30
1st round
Frederico Gil [7]  
Oliver Crawford [q]  
16:30
1st round
Michael Redlicki [q]  
David Volfson [q]  
16:30
1st round
Florian Lakat [q]  
Justin Butsch [q]  
16:30
1st round
Tim Van Rijthoven [PR]  
Miguel Semmler [8]  
18:00
1st round
Temur Ismailov [q]  
Jordan Parker [LL]  
18:00
1st round
Strong Kirchheimer [WC]  
Duarte Vale [q]  
wta single Clay Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
23:00
2nd round
Eva Lys  
Sofia Shapatava  
07:00
1st round
Andreea Rosca  
Amarissa Kiara Toth  
08:30
1st round
Ekaterina Vishnevskaya  
Alena Fomina  
08:30
1st round
Anastasia Sukhotina  
Cemre Anil  
08:40
1st round
Daniela Schippers  
Clara Vlasselaer  
09:00
1st round
Magdalena Pantuckova  
Ipek Oz  
09:00
1st round
Miriam Kolodziejova  
Vlada Koval  
wta single Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
13:30
2nd round
Daria Gavrilova  
Elise Mertens  
wta single Clay Tunisia Hammamet sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Camilla Rosatello  
Haine Ogata  
08:00
1st round
Nefisa Berberovic  
Michele Alexandra Zmau  
08:10
1st round
Josephine Boualem  
Mariana Drazic  
09:30
1st round
Miriana Tona  
Natalija Kostic  
09:30
1st round
Anastasia Nefedova  
Julia Vulpio  
12:40
1st round
Jessica Bertoldo  
Catalina Pella  
13:00
1st round
Claudia Coppola  
Vinciane Remy  
13:10
1st round
Lucrezia Stefanini  
Ioana Loredana Rosca  
13:40
1st round
Marie Temin  
Irina Fetecau  
13:40
1st round
Aleksandra Kulik  
Elaine Genovese  
14:30
1st round
Despina Papamichail  
Lucia De La Puerta Uribe  
14:30
1st round
Nuria Brancaccio  
Chieh-Yu Hsu  
16:00
1st round
Ines Murta  
Tamara Curovic  
wta single Clay USA Orlando sets 1 2 3 4 5
16:30
1st round
Kyoka Okamura  
Cristiana Ferrando  
16:30
1st round
Victoria Rodriguez  
Irina Maria Bara  
16:30
1st round
Jessica Pieri  
Reka-Luca Jani  
16:30
1st round
Francesca Di Lorenzo  
Elena Gabriela Ruse  
17:00
1st round
Ulrikke Eikeri  
Alisa Kleybanova  
17:00
1st round
Chiara Scholl  
Polina Leykina  
17:00
1st round
Anhelina Kalinina  
Katherine Sebov  
17:00
1st round
Olga Danilovic  
Jessica Pegula  
18:00
1st round
Olga Ianchuk  
Maria Sanchez  
18:00
1st round
Julia Grabher  
Aymet Uzcategui  
18:00
1st round
Usue Maitane Arconada  
Caitlin Whoriskey  
18:00
1st round
Maria Mateas  
Grace Min  
wta single Hard France Petit Bourg sets 1 2 3 4 5
15:00
2nd round
Irina Ramialison  
Laetitia Pulchartova  
16:30
2nd round
Priscilla Heise  
Rasheeda Mcadoo  
16:30
2nd round
Amy Zhu  
Shelby Talcott  
17:00
2nd round
Kana Daniel  
Zuzana Zlochova  
17:00
2nd round
Kamilla Kokeladze  
Theo Gravouil  
18:00
2nd round
Emily Appleton  
Lauren Pastor  
18:00
2nd round
Caty McNally  
Lauren Marker  
20:00
2nd round
Tina Ronel  
Leonie Kung  
wta single Hard Egypt Sharm El Sheikh sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Ekaterina Yashina  
Kumi So  
10:00
1st round
Anastasia Potapova  
Marlies Szupper  
10:00
1st round
Tijana Spasojevic  
Nadia Echeverria Alam  
11:10
1st round
Britt Geukens  
Nastja Kolar  
11:30
1st round
Eva Siska  
Tereza Mihalikova  
12:20
1st round
Yexin Ma  
Katarzyna Kawa  
12:30
1st round
Suzan Lamens  
Dejana Radanovic  
13:00
1st round
Lou Brouleau  
Maria Jose Portillo Ramirez  
14:20
1st round
Melanie Klaffner  
Lara Michel  
14:20
1st round
Harriet Dart  
Erin Routliffe  
14:30
1st round
Nina Kruijer  
Linnea Malmqvist  
16:00
1st round
Jade Lewis  
Kristina Schmiedlova  
atp double Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
03:20
1st round
Pablo Andujar/Albert Ramos-Vinolas  
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana [WC]  
04:30
1st round
Bob Bryan/Mike Bryan [6]  
Evgeny Donskoy/Daniil Medvedev  
atp double I. hard Germany Koblenz Challenger sets 1 2 3 4 5
11:30
1st round
N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan [4]  
Jan Choinski/Marvin Moeller [WC]  
15:20
1st round
Sander Arends/Antonio Sancic [1]  
Toshihide Matsui/Alessandro Motti  
16:40
1st round
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
Kevin Krawietz/Ruan Roelofse  
wta double Hard Australia Melbourne sets 1 2 3 4 5
02:00
1st round
Kiki Bertens/Johanna Larsson  
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova  
02:00
1st round
Madison Brengle/Monica Puig  
Alison Bai/Zoe Hives  
04:10
1st round
Lyudmyla Kichenok/Makoto Ninomiya  
Christina Mchale/Shelby Rogers