Tennis live scores & tennis stats

atp single Clay France Paris sets 1 2 3 4 5
13:00
qual.
Guillermo Garcia-Lopez  
Oscar Otte  
13:00
qual.
Sergiy Stakhovsky  
Alexey Vatutin  
13:00
qual.
Dustin Brown  
Salvatore Caruso  
13:00
qual.
Yannick Maden  
Alejandro Davidovich Fokina  
13:00
qual.
Stefano Travaglia  
Steve Darcis  
13:00
qual.
Kimmer Coppejans  
Manuel Guinard  
13:00
qual.
Rudolf Molleker  
Santiago Giraldo  
13:30
qual.
Yannick Hanfmann  
Lukas Rosol  
atp single Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
12:10
1/4
Nicolas Jarry  
Taro Daniel  
13:10
1/4
Radu Albot [5]  
Damir Dzumhur [q]  
17:00
1/4
Alexander Zverev [1]  
Hugo Dellien  
18:00
1/4
Federico Delbonis  
Albert Ramos-Vinolas  
atp single Hard Izrael Jerusalem Challenger sets 1 2 3 4 5
08:00
3rd round
Alessandro Bega  
Arthur Rinderknech [ITF]  
08:00
3rd round
Brayden Schnur [1]  
Roberto Ortega-Olmedo [15]  
09:00
3rd round
Danilo Petrovic  
Emil Ruusuvuori [ITF]  
09:00
3rd round
Dimitar Kuzmanov  
Edan Leshem [WC]  
09:00
3rd round
Scott Griekspoor [8]  
Filip Peliwo [9]  
10:00
3rd round
Sasi Kumar Mukund [14]  
John-Patrick Smith [2]  
10:00
3rd round
Viktor Durasovic  
Teimuraz Gabashvili  
atp single Clay Turkey M15 Antalya sets 1 2 3 4 5
08:10
2nd round
Denys Klok [6]  
Alexander Ovcharov [WC]  
08:10
2nd round
Ergi Kirkin [1]  
Vladimir Korolev  
08:10
2nd round
Zakhar Trapeznikov  
Matias Zukas [5]  
09:40
2nd round
Koray Kirci  
Mirko Cutuli  
09:40
2nd round
Dimitriy Voronin [3]  
Jean Thirouin  
09:40
2nd round
Shinnosuke Hiramatsu [q]  
Christopher Heyman [2]  
09:40
2nd round
Sergei Pogosian [q]  
Takashi Saito [4]  
09:40
2nd round
Niklas Guttau [q]  
Adrian Obert  
atp single Clay Bosnia and Herzeg. M15 Brcko sets 1 2 3 4 5
09:30
2nd round
David Pichler [7]  
Maxime Tchoutakian  
09:30
2nd round
Maxim Ratniuk  
Christopher O'Connell [4]  
09:30
2nd round
Juan Pablo Ficovich [1]  
Maxim Krapivin [q]  
11:00
2nd round
Ljubomir Celebic [q]  
Martins Podzus [5]  
11:00
2nd round
Kenneth Raisma  
Gonzalo Villanueva [2]  
11:00
2nd round
Francisco Cerundolo [8]  
Stefan Micov [LL]  
12:30
2nd round
Artem Dubrivnyy [3]  
Sebastian Prechtel  
12:30
2nd round
Duje Ajdukovic  
Pierre Faivre [q]  
atp single Clay Romania M15 Bucharest sets 1 2 3 4 5
08:00
2nd round
Alexander Igoshin  
Joao Lucas Reis Da Silva [6]  
08:00
2nd round
Tomas Lipovsek Puches [3]  
Matheus Pucinelle De Almeida [JR]  
08:00
2nd round
Justin Butsch  
Giovanni Fonio [2]  
09:30
2nd round
Albert Alcaraz Ivorra [q]  
Nicolae Frunza [5]  
09:30
2nd round
Bogdan Ionut Apostol [7]  
Calin Manda  
09:30
2nd round
Alexandru Vasile Manole [WC]  
Thomas Fancutt [4]  
11:00
2nd round
Maxime Chazal [8]  
Matvey Minin  
11:00
2nd round
Alexandar Lazarov [1]  
Mats Rosenkranz  
atp single Hard Mexico M15 Cancun sets 1 2 3 4 5
14:30
2nd round
Martin Redlicki [1]  
Cameron Green  
14:30
2nd round
Matija Pecotic [q]  
Nick Chappell [7]  
14:30
2nd round
Jordi Arconada [5]  
Adam El Mihdawy  
14:30
2nd round
Tomas Martin Etcheverry [q]  
Brandon Walkin [q]  
14:30
2nd round
Finn Bass  
Juan Sebastian Gomez [q]  
16:00
2nd round
Alejandro Mendoza  
Camilo Ugo Carabelli [3]  
16:00
2nd round
Alexander Cozbinov [q]  
Arklon Huertas Del Pino  
16:00
2nd round
Cayetano March  
Alexis Canter  
atp single Hard Greece M15 Heraklion sets 1 2 3 4 5
08:00
2nd round
Markos Kalovelonis  
Aidan Mchugh [8]  
08:00
2nd round
Gabriel Donev [q]  
Joshua Paris  
08:30
2nd round
Paul Cayre  
Altug Celikbilek [2]  
09:30
2nd round
Andres Artunedo Martinavarr [1]  
Milen Ianakiev [q]  
09:30
2nd round
Calum Puttergill [q]  
Peter Bothwell [7]  
10:00
2nd round
Evan Hoyt [3]  
Dusty H. Boyer  
12:00
2nd round
Jonas Trinker [q]  
Patrik Nema [PR]  
12:00
2nd round
Henry Craig  
Michail Pervolarakis  
atp single Clay Ukraine M15 Irpin sets 1 2 3 4 5
09:00
1/4
Artem Smirnov [3]  
Kristjan Tamm [q]  
09:00
1/4
Denis Yevseyev [1]  
Karl Friberg  
09:00
1/4
Nikita Mashtakov [q]  
Vladyslav Orlov  
09:00
1/4
Tomas Liska [q]  
Oleg Dolgosheyev  
atp single Clay Uganda M15 Kampala sets 1 2 3 4 5
07:00
2nd round
Julian Bradley  
Mehluli Don Ayanda Sibanda [6]  
07:00
2nd round
Giovani Samaha  
Anirudh Chandrasekar  
07:00
2nd round
Simon Carr [5]  
S D Prajwal Dev  
08:30
2nd round
Suraj R Prabodh  
Niki Kaliyanda Poonacha [2]  
08:30
2nd round
Ahmed Chaudary [q]  
William Bushamuka [7]  
08:30
2nd round
Abhinav Sanjeev Shanmugam  
Joao Marcos Nusdeo [q]  
10:00
2nd round
Ivan Nedelko [1]  
Julius Tverijonas [SE]  
10:00
2nd round
Rishi Reddy [q]  
Gokul Suresh [q]  
atp single Clay Tunisia M15 Tabarka sets 1 2 3 4 5
09:30
2nd round
Mateo Nicolas Martinez [8]  
Gabriele Maria Noce [WC]  
09:30
2nd round
Maxime Hamou [6]  
Michal Dembek  
09:30
2nd round
Imanol Lopez Morillo  
Mateus Alves (2001) [JR]  
11:00
2nd round
Yuichiro Inui [q]  
Aziz Dougaz [3]  
11:00
2nd round
Hugo Pontico  
Mariano Kestelboim  
12:30
2nd round
Ricardo Rodriguez-Pace [4]  
Florent Diep  
12:30
2nd round
Skander Mansouri [1WC]  
Aaron Schmid  
12:30
2nd round
Jake Hersey [q]  
Luca Giacomini [2]  
atp single Hard Thailand M25 Nonthaburi sets 1 2 3 4 5
04:00
2nd round
Kelsey Stevenson  
Yusuke Takahashi [2]  
04:00
2nd round
Shintaro Imai [IR]  
Yu Hsiou Hsu  
05:20
2nd round
Finn Tearney  
Harry Bourchier [4]  
05:20
2nd round
Ji Sung Nam [1]  
Ryota Tanuma [IR]  
05:20
2nd round
Chayanon Kaewsuto [q]  
Khumoun Sultanov [6]  
05:20
2nd round
Rio Noguchi [8IR]  
Hiroyasu Ehara [IR]  
06:40
2nd round
Shuichi Sekiguchi [5]  
Jayden Court [q]  
07:00
2nd round
Palaphoom Kovapitukted [WC]  
Congsup Congcar [q]  
atp single Clay Spain M25 Vic sets 1 2 3 4 5
10:30
2nd round
Frederico Gil [IR]  
Eduard Esteve Lobato [IR]  
10:30
2nd round
Rafael Matos [SE]  
Ivan Gakhov [2]  
10:30
2nd round
Carlos Lopez Montagud [WC]  
Raul Brancaccio [3]  
10:30
2nd round
Alejandro Moro Canas [WC]  
Facundo Diaz Acosta [JE]  
12:00
2nd round
Oriol Roca Batalla [1]  
Pol Martin Tiffon [q]  
12:00
2nd round
Nicolas Uryson [q]  
Hernan Casanova [IR]  
12:00
2nd round
Jacopo Berrettini [7]  
Alexander Weis [q]  
15:00
2nd round
Pol Toledo Bague  
Jordi Samper-Montana [6]  
atp single Clay Czech Republic M25+H Jablonec Nad sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Daniel Dutra Da Silva [q]  
Danylo Kalenichenko [q]  
09:00
1st round
Bruno Sant'Anna [q]  
Alejandro Tabilo [2IR]  
09:00
1st round
Nik Razborsek [IR]  
Andrew Paulson [WC]  
09:00
1st round
Vaclav Safranek [1]  
Lukas Klein [q]  
09:00
1st round
Colin Sinclair  
Marvin Netuschil  
09:00
1st round
Marek Gengel [WC]  
Patrik Rikl [SE]  
09:00
1st round
Francesco Forti [SE]  
Gijs Brouwer [8]  
10:30
1st round
Michal Konecny [q]  
Marco Bortolotti [q]  
10:30
1st round
Peter Torebko [q]  
Vit Kopriva [IR]  
10:30
1st round
Tobias Simon [7]  
Peter Heller [IR]  
10:30
1st round
Jan Satral [3]  
Evan Furness  
10:30
1st round
David Poljak [q]  
Sadio Doumbia [4]  
10:30
1st round
Fabien Reboul [IR]  
Lucas Gerch  
10:30
1st round
Jiri Lehecka [WC]  
Fabrizio Ornago  
atp single Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
10:00
1/4
Taylor Harry Fritz  
Roberto Bautista Agut [2]  
11:00
1/4
Benoit Paire  
Denis Shapovalov [3WC]  
14:00
1/4
Nikoloz Basilashvili [1]  
Jo-Wilfried Tsonga [PR]  
16:40
1/4
Felix Auger Aliassime [4]  
Steve Johnson  
atp double Clay Switzerland Geneva sets 1 2 3 4 5
11:00
1/2
Philipp Oswald/Divij Sharan  
Matthew Ebden/Robert Lindstedt  
15:00
1/4
Oliver Marach/Mate Pavic [1]  
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat  
atp double Hard Izrael Jerusalem Challenger sets 1 2 3 4 5
23:00
1/4
James Cerretani/Luis David Martinez [1]  
Evan King/Julian Ocleppo  
atp double Clay France Lyon sets 1 2 3 4 5
14:40
1/2
Leander Paes/Benoit Paire  
Ken Skupski/Neal Skupski [3]  
<