Tennis live scores & tennis stats

atp single Hard Dominican Republic Dominican Republic F3 sets 1 2 3 4 5
13:30
1st round
Emilio Gomez  
Chukang Wang [q]  
13:30
1st round
Mick Lescure [7]  
Nick Hardt [WC]  
13:30
1st round
Sid Donarski [q]  
George Botezan [q]  
13:30
1st round
Genaro Alberto Olivieri [8]  
Roberto Cid  
15:00
1st round
Juan Sebastian Gomez  
Stanislav Poplavskyy [q]  
15:00
1st round
Alejandro Gomez  
Viktor Durasovic [5]  
15:00
1st round
John Lamble [q]  
Jose Hernandez-Fernandez [2]  
15:00
1st round
Osmel Rivera Granja [q]  
Jose Olivares [WC]  
16:30
1st round
Carlos Boluda-Purkiss [3]  
Shane Vinsant  
16:30
1st round
Jose Fco. Vidal Azorin  
Kaichi Uchida [4]  
16:30
1st round
Ilya Vasilyev  
Strong Kirchheimer [q]  
16:30
1st round
Matthias Haim  
Adrian Andrzejczuk [q]  
atp single Clay Egypt Egypt F38 (Cairo) sets 1 2 3 4 5
23:00
1st round
Mateusz Kowalczyk [q]  
Dominik Barton [q]  
23:00
1st round
Oleg Khotkov [q]  
Pavel Krainik  
23:00
1st round
Issam Haitham Taweel [8]  
Daniil Zarichanskyy  
23:00
1st round
Mazen Osama  
Arjun Kadhe [4]  
23:00
1st round
Youssef Hossam [1]  
David Szintai  
23:00
1st round
Moritz Trocker [q]  
Mario Vilella Martinez [2]  
09:00
1st round
Thomas Statzberger [3]  
Garry Tokas [WC]  
09:00
1st round
Kevin Portmann [WC]  
Ronald Slobodchikov [5]  
09:00
1st round
Olexiy Kolisnyk [6 q]  
Aryan Goveas  
09:00
1st round
Alexander Weis  
Oleksandr Bielinskyi  
atp single Hard Izrael Israel F18 (Sajur) sets 1 2 3 4 5
08:30
1st round
Jordan Hasson  
Iftah Yavetz [WC]  
08:30
1st round
Maxime Pauwels [7]  
Orel Ovil  
08:40
1st round
Aaron Schmid [q]  
Damien Bayard [q]  
08:40
1st round
Antoine Cornut-Chauvinc [q]  
Vladyslav Orlov  
10:00
1st round
Oz Daniel [WC]  
Yshai Oliel [5]  
10:10
1st round
Tom Jomby [6]  
Goran Markovic  
10:10
1st round
Igor Smilansky [1]  
Nikolay Kolobaev [LL]  
10:10
1st round
Eitan Dray [WC]  
Yuichi Ito [8]  
11:30
1st round
Yankel Zemel  
Alon Elia  
11:40
1st round
Vladimir Uzhylovsky [4 q]  
Yannai Barkai [q]  
11:40
1st round
Dmitry Mnushkin  
Alexis Canter [q]  
11:40
1st round
Ugo Blanchet [q]  
Mor Bulis [2]  
atp single Clay Pakistan Pakistan F2 (Islamabad) sets 1 2 3 4 5
10:00
1st round
Aqeel Khan  
Paramveer Singh Bajwa  
10:00
1st round
Pere Riba [4]  
Roy Hobbs [q]  
10:00
1st round
Ivan Nedelko [1]  
Anton Chekhov [q]  
10:00
1st round
Kelsey Stevenson  
Heera Ashiq [q]  
10:00
1st round
Ahmed Chaudary [q]  
Julian Onken [6]  
11:30
1st round
Shalva Dzhanashia [5]  
M. Abid Ali Khan Akbar [WC]  
11:30
1st round
Samir Iftikhar  
Jatin Dahiya  
11:30
1st round
Kunal Anand  
Vadim Alekseenko  
11:30
1st round
Anurag Nenwani  
Oleg Besednikov [q]  
11:30
1st round
Luka Pavlovic  
Jayesh Pungliya [8]  
13:00
1st round
Shahzad Khan [WC]  
Ergi Kirkin  
13:00
1st round
Peter Goldsteiner [7]  
Ivan Ponomarenko  
13:00
1st round
Muhammad Abid Mushtaq [WC]  
Muzammil Murtaza [WC]  
13:00
1st round
Nikolay Vylegzhanin [q]  
Kristian Lozan [3]  
13:00
1st round
Felix Hutt [q]  
Dmitry Myagkov [q]  
14:30
1st round
Alexander Lebedyn  
Enrique Lopez-Perez [2]  
atp single Clay Peru Peru F1 (Lima) sets 1 2 3 4 5
19:00
1st round
Alejandro Mendoza [q]  
Wilson Leite  
19:00
1st round
Rodrigo Sanchez [q]  
Oscar Jose Gutierrez [8]  
19:00
1st round
Esteban Bruna  
Ignacio Monzon [q]  
19:00
1st round
Marcelo Tomas Barrios Vera  
Alexander Merino [WC]  
20:30
1st round
Michael Linzer [1]  
Fernando Romboli  
20:30
1st round
Matias Zukas  
Orlando Luz [7]  
20:30
1st round
Wilfredo Gherson Pino Quijano [q]  
Mauricio Echazu  
atp single Hard Qatar Qatar F5 (Doha) sets 1 2 3 4 5
12:00
1st round
Filippo Leonardi  
Lucas Miedler [5]  
12:00
1st round
Marsel Ilhan [1]  
Lorenzo Frigerio  
12:00
1st round
Maxime Hamou [4]  
Fred Simonsson  
12:00
1st round
Johan Sebastien Tatlot  
Ugo Humbert [7]  
13:30
1st round
Alexander Zhurbin  
Jules Okala  
13:30
1st round
Maximilian Neuchrist [6]  
Alec Deckers [WC]  
13:30
1st round
Richard Gabb  
Roberto Ortega-Olmedo [2]  
13:30
1st round
George Von Massow  
Mubarak Shannan Zayid [WC]  
15:00
1st round
Antoine Escoffier [8]  
Daniel Appelgren [q]  
15:00
1st round
Aslan Karatsev [q]  
Antoine Damiens [q]  
15:00
1st round
Haadin Bava  
Karl Friberg [q]  
15:00
1st round
Alen Avidzba [q]  
Mousa Zayed [WC]  
16:30
1st round
Luke Johnson [q]  
Markus Eriksson [3]  
16:30
1st round
Djurabeck Karimov  
Mirko Cutuli [q]  
16:30
1st round
Julian Ocleppo [q]  
Tom Farquharson  
16:30
1st round
Benjamin Hassan  
Jabor Mohammed Ali Mutawa [WC]  
atp single Hard Thailand Thailand F12 (Hua sets 1 2 3 4 5
03:00
1st round
Yan Sabanin  
Phongsapak Kerdlaphee [WC]  
03:00
1st round
Hong Chung  
Pascal Meis  
03:00
1st round
Matteo Martineau [q]  
Fajing Sun  
03:10
1st round
Billy Harris [q]  
Yuanfeng Li [q]  
03:40
1st round
Shintaro Imai [4]  
Roman Safiullin  
04:30
1st round
Yan Bai [5]  
Miliaan Niesten [q]  
05:00
1st round
Alexander Igoshin  
Cheong-Eui Kim  
05:00
1st round
Francesco Vilardo  
Yurii Dzhavakian [q]  
05:20
1st round
Jacob Grills  
Wishaya Trongcharoenchaikul [7]  
05:30
1st round
Xin Gao  
Young-Hoon Jeong [q]  
07:20
1st round
Pruchya Isarow [WC]  
Ti Chen [3]  
08:20
1st round
Renta Tokuda [8]  
Congsup Congcar [WC]  
08:20
1st round
Hady Habib [WC]  
Ji Sung Nam [q]  
09:20
1st round
Colin Sinclair [q]  
Daniel Altmaier [2]  
atp single Clay Tunisia Tunisia F39 (Hammamet) sets 1 2 3 4 5
08:30
1st round
Gibril Diarra [6]  
Evan Hoyt [q]  
08:30
1st round
Benjamin Winter Lopez [q]  
Imanol Lopez Morillo [q]  
08:40
1st round
Marco Bortolotti [5]  
Clement Tabur  
08:40
1st round
Gabi Adrian Boitan  
Vito Dell'Elba [WC]  
10:00
1st round
Ewen Lumsden [q]  
Oriol Roca Batalla [3]  
10:10
1st round
Goncalo Oliveira [1]  
Anze Arh [WC]  
11:40
1st round
Ercole Di Ianni [q]  
Andrea Trapani [WC]  
atp single Clay Turkey Turkey F47 (Antalya) sets 1 2 3 4 5
23:00
1st round
Colin Van Beem [8]  
Alexander Erler  
23:00
1st round
Lenny Hampel [1q]  
Bogdan Ionut Apostol  
23:00
1st round
Edris Fetisleam [LL]  
Nikola Cacic [5]  
07:10
1st round
Adam Chadaj  
Julian Lenz [4]  
07:10
1st round
Peter Torebko [7]  
Maciej Smola  
07:10
1st round
Claudio Fortuna  
Dante Gennaro  
07:10
1st round
Oleg Prihodko [q]  
Antonio Massara  
09:00
1st round
Denis Matsukevitch  
Tan Acar [WC]  
09:10
1st round
Shahin Khaledan [q]  
Tak Khunn Wang  
09:10
1st round
Peter Bothwell  
Darko Bojanovic [q]  
09:10
1st round
Kaya Gore [WC]  
Leonid Mazo [WC]  
wta single Clay Turkey Antalya sets 1 2 3 4 5
23:00
1st round
Eleni Daniilidou [q]  
Anastasia Kharitonova [WC]  
23:00
1st round
Dia Evtimova [6]  
Mia Eklund  
23:00
1st round
Julia Helbet [WC]  
Tena Lukas [2]  
23:00
1st round
Sadafmoh Tolibova  
Anastasiya Poplavska [q]  
23:00
1st round
Nonna Kurginyan  
Alina Silich [5]  
23:00
1st round
Berfu Cengiz [q]  
Mariam Dalakishvili [WC]  
23:00
1st round
Justine Pysson [q]  
Mariya Poduraeva [q]  
23:00
1st round
Vitalia Stamat  
Elixane Lechemia [4q]  
09:10
1st round
Lea Boskovic  
Melis Sezer  
09:10
1st round
Maryna Chernyshova [8]  
Gabriela Horackova  
09:10
1st round
Oleksandra Andrieieva [LL]  
Draginja Vukovic  
09:20
1st round
Eliessa Vanlangendonck  
Daria Snigur [q]  
10:20
1st round
Cristina Dinu [1]  
Daria Nazarkina [q]  
10:40
1st round
Ana Biskic  
Irina Lapustina [WC]  
10:40
1st round
Pemra Ozgen [3]  
Valeriya Urzhumova  
12:10
1st round
Zeynep Naz Ozturk [LL]  
Eleni Kordolaimi [7]  
wta single Clay Egypt Cairo sets 1 2 3 4 5
23:00
1st round
Daria Mironova [q]  
Andjela Jocovic [WC]  
23:00
1st round
Naomi Totka [7]  
Viktoria Morvayova [q]  
23:00
1st round
Fanny Ostlund [4]  
Ralina Kalimullina [q]  
23:00
1st round
Sandra Samir [1]  
Kerstin Peckl  
23:00
1st round
Verena Meliss  
Julita Saner [q]  
23:00
1st round
Janina Geiss [WC]  
Lamis Alhussein Abdel Aziz  
23:00
1st round
Jelena Stojanovic  
Alexandra Riley  
23:00
1st round
Andreea Rosca [8]  
Anastasiya Klymenko [q]  
23:00
1st round
Dominique Karregat  
Tiffany William [q]  
23:00
1st round
Wiktoria Kulik [WC]  
Haine Ogata [q]  
23:00
1st round
Julia Vulpio  
Melanie Klaffner [6]  
23:00
1st round
Anna Ureke  
Nastja Kolar [2]  
10:00
1st round
Rio Kitagawa  
Bojana Marinkovic [3]  
10:00
1st round
Jasmin Jebawy  
Irina Fetecau [5]  
10:00
1st round
Petia Arshinkova  
Claudia Franze [q]  
10:00
1st round
Gabriela Nicole Tatarus  
Nermeen Shawky [WC]  
wta single Clay Italy Cordenons sets 1 2 3 4 5
11:30
1st round
Alessia Bianchi [q]  
Susan Bandecchi  
12:30
1st round
Jade Suvrijn  
Anne Schaefer [q]  
13:00
1st round
Michele Alexandra Zmau  
Giulia Peoni [WC]  
13:00
1st round
Lucia Bronzetti  
Anastasia Grymalska [3]  
13:00
1st round
Sofia Mariotto [q]  
Stephanie Wagner  
13:30
1st round
Deborah Kerfs  
Melania Delai [WC]  
14:30
1st round
Martina Caregaro [4]  
Maria Aurelia Scotti [q]  
14:30
1st round
Costanza Traversi [WC]  
Camilla Scala [6]  
15:30
1st round
Agnes Bukta [1]  
Elisa Visentin [WC]  
17:30
1st round
Aneta Kladivova  
Stefania Rubini [2]  
wta single Hard UAE Dubai sets 1 2 3 4 5
08:00
1st round
Timea Babos [1]  
Polina Monova  
08:00
1st round
Dalma Galfi [WC]  
Michaella Krajicek [q]  
08:00
1st round
Fanny Stollar [q]  
Jana Cepelova [6]  
09:10
1st round
Cornelia Lister [WC]  
Dalila Jakupovic [q]  
09:30
1st round
Ivana Jorovic  
Valentyna Ivakhnenko  
09:50
1st round
Alexandra Cadantu  
Sara Errani  
10:40
1st round
Sabina Sharipova  
Kateryna Kozlova [4]  
11:30
1st round
Belinda Bencic [5]  
Vitalia Diatchenko  
12:10
1st round
Lesley Kerkhove  
Viktoriya Tomova  
12:30
1st round
Tereza Martincova  
Tamara Zidansek  
12:30
1st round
Fiona Ferro [q]  
Ajla Tomljanovic [7]  
13:00
1st round
Magdalena Frech  
Patty Schnyder  
wta single Clay Tunisia Hammamet sets 1 2 3 4 5
09:00
1st round
Tessah Andrianjafitrimo [1]  
Francescamaria Pannarale [q]  
10:30
1st round
Olga Esteve Mendez [WC]  
Mathilde Armitano  
10:30
1st round
Barbora Matusova (SVK) [q]  
Lexie Stevens [q]  
11:40
1st round
Maia Lumsden [6]  
Denise-Antonela Stoica [q]  
12:30
1st round
Alice Rame  
Nina Potocnik [4]  
12:30
1st round
Claudia Giovine  
Emma Lene  
12:40
1st round
Giulia Crescenzi [q]  
Martina Biagianti [q]  
13:30
1st round
Jelena Simic [5]  
Anastasia Nefedova  
13:30
1st round
Sara Lanca [WC]  
Tamara Curovic  
wta single Hard India Pune sets 1 2 3 4 5
06:30
1st round
Ana Veselinovic [q]  
Gabriella Taylor  
06:30
1st round
Valeriya Strakhova  
Pranjala Yadlapalli [WC]  
06:30
1st round
Dea Herdzelas  
Georgina Garcia-Perez [2]  
08:00
1st round
Rutuja Bhosale [WC]  
Ankita Raina [3]  
08:30
1st round
Elena Bogdan [q]  
Olga Doroshina  
09:10
1st round
Jia-Jing Lu [1]  
Aliona Bolsova [q]  
10:00
1st round
Amina Anshba  
Anna Morgina  
10:40
1st round
Mai Minokoshi [8]  
Dhruthi Tatachar Venugopal [q]  
11:10
1st round
Fatma Al Nabhani [LL]  
Diana Marcinkevica [6]  
wta single Clay Bolivia Santa Cruz sets 1 2 3 4 5
21:30
1st round
Flavia Guimaraes Bueno  
Dolores Molina Portela [q]  
21:30
1st round
Victoria Bosio [8]  
Agustina Chlpac [q]  
21:30
1st round
Andrina Peer  
Carolina Velazquez [WC]  
21:30
1st round
Lara Escauriza  
Stephanie Petit [7]  
<